Spacer

Z OMÓWIENIENIEM KOMUNIKACJI TWOJEGO PSA

Dowiedz się więcej...

Na spacerze omawiam komunikację Twojego psa z Tobą i z innymi psami i ludźmi. “Tłumaczę” język psi, pokazuje, jak wspierać psa w trudnych dla niego sytuacjach. Pokazuję w jaki sposób poprawić jakość spacerów Tobie i Twojemu psu, tak, by Wasze spacery były przyjemnością. 

Konsultacja behawioralna
Konsultacja behawioralna trwa zazwyczaj około 2 - 2,5h i jest pierwszym krokiem do ustalenia przyczyn problemu oraz opracowania najlepszego planu jego rozwiązania. Podczas spotkania przeprowadzam wywiad na temat dotychczasowej historii psa, jego aktywności, stanu medycznego oraz obserwuję i oceniam zachowanie psa. Wspólnie z opiekunem ustalamy indywidualny plan pracy z psem.
  • 250 zł / spotkanie
  • 150 zł / kontynuacja
czas trwania 2 / 2,5 godziny
Konsultacja behawioralna trwa zazwyczaj około 2 - 2, 5h i jest pierwszym krokiem do ustalenia przyczyn problemu oraz opracowania najlepszego planu jego rozwiązania. Podczas spotkania przeprowadzam wywiad na temat dotychczasowej historii psa, jego aktywności, stanu medycznego oraz obserwuję i oceniam zachowanie psa. Wspólnie z opiekunem ustalamy indywidualny plan pracy z psem.
Konsultacja behawioralna
  • 250 zł / spotkanie
  • 150 zł / kontynuacja