psiakowidzenie

Zrozumienie i wsparcie

prowadzi do zaufania i zbudowania głębokiej relacji…

Anna Gozdecka

Z wykształcenia jestem magistrem biologii, z zamiłowania trenerem i instruktorem szkolenia psów, instruktorem komunikacji psów, przewodnikiem psa tropiącego, a także trenerem zespołów tropiących Mantrailing Academy Europe oraz instruktorem detekcji zapachowej. Pracuje również z końmi, będąc instruktorem hipoterapii i przodownikiem górskiej turystyki jeździeckiej. 

Od najmłodszych lat każdą wolną chwilę spędzam ze zwierzakami na łonie natury. Uwielbiam las. 

Zwierzęta uczą mnie “bycia tu i teraz”, uważności, akceptacji, a także dbania o siebie poprzez stawianie granic opartych na miłości do siebie i drugiej istoty.

Wspaniałe jest to, że możemy się z nimi komunikować słuchając co do nas mówią i dzięki temu tworzyć z nimi nierozerwalną więź opartą na jedności i harmonii. 

Cieszę się, że w mojej pracy mogę łączyć pasje z pomocą, pokazując co chce przekazać nam pies. 

Wielką radość sprawia mi uśmiech na twarzy zadowolonych ludzi, których komunikacja ze swoim psem, okazała się przyjemnością, a wzajemne zrozumienie stało się komfortowe dla obu stron.

Dlaczego Psiakowidzenie?

By odłożyć na chwilę nasze wyobrażenia i zobaczyć psa, takim, jakim jest. Z jego emocjami i potrzebami. 

A także, by spróbować spojrzeć na świat z jego perspektywy.

Konsultacja behawioralna
Konsultacja behawioralna trwa zazwyczaj około 2 - 2,5h i jest pierwszym krokiem do ustalenia przyczyn problemu oraz opracowania najlepszego planu jego rozwiązania. Podczas spotkania przeprowadzam wywiad na temat dotychczasowej historii psa, jego aktywności, stanu medycznego oraz obserwuję i oceniam zachowanie psa. Wspólnie z opiekunem ustalamy indywidualny plan pracy z psem.
  • 250 zł / spotkanie
  • 150 zł / kontynuacja
czas trwania 2 / 2,5 godziny
Konsultacja behawioralna trwa zazwyczaj około 2 - 2, 5h i jest pierwszym krokiem do ustalenia przyczyn problemu oraz opracowania najlepszego planu jego rozwiązania. Podczas spotkania przeprowadzam wywiad na temat dotychczasowej historii psa, jego aktywności, stanu medycznego oraz obserwuję i oceniam zachowanie psa. Wspólnie z opiekunem ustalamy indywidualny plan pracy z psem.
Konsultacja behawioralna
  • 250 zł / spotkanie
  • 150 zł / kontynuacja